WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

MIASTO MAFII. MIASTO MAFII 2 PAKIET

MIASTO MAFII. MIASTO MAFII 2 PAKIET - Akurat
search

  MIASTO MAFII. MIASTO MAFII 2 PAKIET

  Kinga Litkowiec

  Akurat

  9788328721425

  13 x 20.5

  640

  pudełko

  Pakiet dwóch książek Kingi Litkowiec.

  "Miasto mafii"

  Emma Greene postanowiła zapomnieć o dawnych problemach i znaleźć spokój w niewielkim mieście w pobliżu Nowego Jorku. Niestety, władzę nad okolicą przejęła mafia. Część mieszkańców ucieka, inni szykują się na najgorsze, ale Emma reaguje inaczej: nowi „gospodarze” miasta

  Pakiet dwóch książek Kingi Litkowiec.

  "Miasto mafii"

  Emma Greene postanowiła zapomnieć o dawnych problemach i znaleźć spokój w niewielkim mieście w pobliżu Nowego Jorku. Niestety, władzę nad okolicą przejęła mafia. Część mieszkańców ucieka, inni szykują się na najgorsze, ale Emma reaguje inaczej: nowi „gospodarze” miasta przyciągają jej uwagę. Z wzajemnością; mafijny boss jest gotów uczynić wszystko, żeby zbliżyć się do dziewczyny. Co to dla niej oznacza? Niebezpieczeństwo? A może szansę na coś, czego bezskutecznie szukała przez całe życie?

  "Miasto mafii 2"

  Hope Clarke jest zadowolona z życia w Nowym Jorku. Pracując w prestiżowym klubie nie musi martwić się o pieniądze, choć brak czasu często daje jej o sobie znać. Nagle dotychczasowy spokój znika i pojawia się uczucie niebezpieczeństwa. Kobieta zostaje świadkiem zabójstwa z rąk samego Lucasa Rossi i od tej chwili wszystko się zmienia. Miał ją tylko ostrzec, a kolejne zrządzenia losu sprawiły, że stała się marionetką tego niebezpiecznego mężczyzny. Od tej chwili Hope musi udawać jego kobietę, a kolejne kłamstwa Lucasa utrudniają to zdanie im obojgu. W końcu wszystko się kumuluje i zdawać się może, że nadzieja na dobre zakończenie jest znikoma. Jednak łączy ich coś, czego nie mogą się wyprzeć.

  Czy istnieje ucieczka z labiryntu kłamstw?

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   MIASTO MAFII. MIASTO MAFII 2 PAKIET - Akurat
   32,45 zł
   64,90 zł
   Taniej o: 32.45 zł (-50%)


   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   MIASTO MAFII. MIASTO MAFII 2 PAKIET

   Napisz swoją opinię