WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

WILQ SUPERBOHATER 10 TŁUC BUCÓW!

WILQ SUPERBOHATER 10 TŁUC BUCÓW! Bartosz Minkiewicz, Tomasz Minkiewicz - BM Vision
search

  WILQ SUPERBOHATER 10 TŁUC BUCÓW!

  Bartosz Minkiewicz, Tomasz Minkiewicz

  BM Vision

  9788392496007

  17 x 23

  40

  miękka

  Od wydawcy:

  Pora wytłumaczyć się z tzw. zniknięcia Wilqa. Od momentu wydania 9 albumu nie daliśmy znaku życia ani w postaci zapowiadanego na wiosnę nr 10, ani na www czy też w newsletterze. Głównym powodem tej absencji była praca nad innym projektem komiksowym (nie związanym z Wilqiem). Potem przyszło lato, a wiadomo że nikt normalny na

  Od wydawcy:

  Pora wytłumaczyć się z tzw. zniknięcia Wilqa. Od momentu wydania 9 albumu nie daliśmy znaku życia ani w postaci zapowiadanego na wiosnę nr 10, ani na www czy też w newsletterze. Głównym powodem tej absencji była praca nad innym projektem komiksowym (nie związanym z Wilqiem). Potem przyszło lato, a wiadomo że nikt normalny na umyśle, zdrowy i w miarę sprawny ruchowo niczego w lecie nie czyta. Dlatego 10 część Wilqa ukaże się na jesieni - najprawdopodobniej na początku października. Jednoczesnie odżyje całe zamieszanie wokół tego komiksu (coś tam zmienimy na stronie) i ogólnie pojawi się znowu masa negatywnej energii, mnóstwo niespodzianek i dokona się prawdziwa zagłada  storczyków, rysi, głuszców, orłów bielików, torfu oraz pniaczków (w miarę moźliwości). I taką, niczym nie popartą i do niczego nie zobowiązującą deklarację możemy złożyć w chwili obecnej.

  A póki co mała niespodzianka.

  Bracia Minkiewicz

  czytaj więcej
  Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
  Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
   WILQ SUPERBOHATER 10 TŁUC BUCÓW! Bartosz Minkiewicz, Tomasz Minkiewicz - BM Vision
   5,00 zł
   9,99 zł
   Taniej o: 5 zł (-50%)


   Recenzje

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   WILQ SUPERBOHATER 10 TŁUC BUCÓW!

   Napisz swoją opinię