WYDAWNICTWO Bez%20tytu%C5%82u_2.png-70%  

WSPÓŁCZESNE TEORIE POLITYCZNE Klaus Beyme

WSPÓŁCZESNE TEORIE POLITYCZNE Klaus Beyme - Scholar
search

    WSPÓŁCZESNE TEORIE POLITYCZNE Klaus Beyme

    Klaus Beyme

    Scholar

    9788373831209

    21 x 14

    344

    miękka

    Prezentowana książka zawiera systematyczny przegląd teorii politycznych dwudziestego wieku. Autor, przyjmując za punkt wyjścia pluralizm metod, wprowadza w różnorodność i dynamikę teorii polityki. Podejścia metodologiczne przedstawiane są tu w powiązaniu z wielkimi szkołami metateoretycznymi. Ważnym walorem książki jest analiza podstawowych

    Prezentowana książka zawiera systematyczny przegląd teorii politycznych dwudziestego wieku. Autor, przyjmując za punkt wyjścia pluralizm metod, wprowadza w różnorodność i dynamikę teorii polityki. Podejścia metodologiczne przedstawiane są tu w powiązaniu z wielkimi szkołami metateoretycznymi. Ważnym walorem książki jest analiza podstawowych pojęć teorii polityki, takich jak: państwo, władza, system polityczny, kultura polityczna, demokracja, pluralizm.

    Wykład Klausa von Beymego jest momentami trudny, ale nigdy nużący, a to dzięki polemicznej pasji Autora. Nie ma w literaturze polskiej dzieła równie erudycyjnego i przy tym mającego wszystkie cechy systematycznego podręcznika akademickiego dla studentów politologii i dyscyplin pokrewnych.

    czytaj więcej
    Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
    Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
      WSPÓŁCZESNE TEORIE POLITYCZNE Klaus Beyme - Scholar
      12,29 zł
      40,95 zł
      Taniej o: 28.67 zł (-70%)


      Recenzje

      Na razie nie dodano żadnej recenzji.

      Napisz swoją opinię

      WSPÓŁCZESNE TEORIE POLITYCZNE Klaus Beyme

      Prezentowana książka zawiera systematyczny przegląd teorii politycznych dwudziestego wieku. Autor, przyjmując za punkt wyjścia pluralizm metod, wprowadza w różnorodność i dynamikę teorii polityki. Podejścia metodologiczne przedstawiane są tu w powiązaniu z wielkimi szkołami metateoretycznymi.

      Napisz swoją opinię