WICHRY CIENIA + CIEŃ PRZESZŁOŚCI + DRUGA STRONA MEDALU + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK) Zobacz większe

Ten przedmiot został sprzedany

10
razy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


WICHRY CIENIA + CIEŃ PRZESZŁOŚCI + DRUGA STRONA MEDALU + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

Robert Jordan, Judith Ann Jance, Patrick O'Brian, Barbara Piórkowska, Robert B. Parker, Robert Parker, Maria Dąbrowska, Franciszka Maj, Carey Peter, Jan Osiecki

Zysk Damidos Nasza Księgarnia WAB Muza Prószyński

9788372987204, 9788378550228, 9788375066951, 9788373863781, 9788378550143, 9788378550136, 8387033065, 9788374147132, 9788373195479, 9788376484693

miękka

11,5 x 18,5 cm, 13,5 x 20,5 cm, 12,5 x 19,5 cm, 13,0 x 19,5 cm, 13,5 x 20,5 cm, 13,5 x 20,5 cm, 17,0 x 24,0 cm, 12,5 x 19,5 cm, 12,5 x 19 cm, 14,0 x 20,0 cm

505, 312, 372, 168, 224, 208, 164, 240, 300, 312

Poekspozycyjne Stan

Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

1.WICHRY CIENIA Jordan Robert

Zbliża się ostateczna Bitwa między Światłością i Cieniem. Czy nietrwałe i niepewne sojusze zapewnią zwycięstwo dobra? Po obu stronach nie ustają zmiany i gorączkowe przygotowania do ostatecznego starcia. 

2. CIEŃ PRZESZŁOŚCI Judith Ann Jance

Niedaleko miasta Bisbee, na pustyni, zostają znalezione zwłoki dyrektorki miejscowej szkoły średniej, Debry Highsmith, którą zastrzelono. Śledztwo w tej sprawie prowadzi szeryf Joanna Brady. Początkowo trop prowadzi do jednego z uczniów szkoły, Marty’ego, któy miałzatarg z dyrektorkąi któy zamieśiłw Internecie niepochlebny filmik na jej temat. Chłpak ma jednak alibi, co więej, okazuje się że Debra Highsmith wystęował pod przybranym nazwiskiem, a o jej przeszłśi nic nie wiadomo…

3. DRUGA STRONA MEDALU. Patrick oBrian

Po powrocie z operacji, której celem była ochrona wielorybników działających wzdłuż wybrzeża Ameryki

Południowej, Jack Aubrey zostaje namówiony przez znajomego do poczynienia znacznych inwestycji
w City, kierując się rzekomo pewną informacją. Niemniej Jack ma niewielkie pojęcie na temat świata finansów i wkrótce zostaje wciągnięty w mroczne porachunki londyńskiego świata przestępczego i intrygi rządowych organizacji wywiadowczych. W nowej dla siebie sytuacji musi polegać na doświadczeniu i ocenie Stephena, co może okazać się niewystarczające, gdyż czekają go spotkania ze zdrajcami, a przez cały czas
wisi nad nim widmo hańby...

Za sprawą wojowniczego kapitana Jacka Aubreya oraz wrażliwego lekarza okrętowego, doktora Stephena Maturina - duetu równie nieustraszonego co zaskakującego - powieści Patricka O?Briana o przygodach, bitwach i tajnych misjach okrętów floty admiarała Nelsona stały się bestsellerami na całym świecie i okrzyknięto je najbardziej autentycznymi, ekscytującymi i wciągającymi książkami przygodowymi w historii.

4. SZKLANKA NA PAJĄKI Piórkowska Barbara

Szklanka na pająki to powieść o Gdańsku, w której nie ma ani jednego Niemca. Główna bohaterka, malarka Aleksandra, opisuje świat takim, jak go widzi – przez poezję i barwę. Żyje w momentach historycznych, mieszka w latach 80. w bloku razem z Lechem Wałęsą, chodzi z jego dziećmi do podstawówki; choruje, maluje, dojrzewa w czasach przemian politycznych. 
Ale trochę to nieważne – najważniejsza jest podróż wewnętrzna Aleksandry – od samotnej dziewczynki do dorosłej kobiety z ustaloną tożsamością. W rozwoju bohaterce towarzyszą postaci metafizyczne – niezdarny Julek oraz tajemniczy S. – którzy mącą, przygadują, namawiają do złego i dobrego, a Julek nawet wymiotuje kolorami. Wszystko, co się tu zdarza, ma sens, ale można go odkryć dopiero z pewnej perspektywy, którą tworzą ukraińskie korzenie rodziny Aleksandry.

5. MIASTECZKO BEZPRAWIA Parker Robert B.

Spenser otrzymuje zlecenie od klientki, której zamordowano męża. W poszukiwaniu sprawcy udaje się do małego miasteczka Potshot. Rządzi tam niejaki Kaznodzieja przewodzący bandzie zbirów. Śledztwo posuwa się wolno, Spenser zaś, mając do czynienia z przeważającymi siłami wroga, organizuje grupę bojową złożoną z dawnych przyjaciół. Wraca na ich czele do Potshot, by stanąć do ostatecznej konfrontacji z gangiem Kaznodziei i rozwikłać zagadkę zabójstwa – tajemnicę kryjącą się za fasadą sennego miasteczka.

6. MROCZNA INTRYGA Parker Robert B.

Do detektywa Spensera zgłasza się niejaki Ashton Prince, wykładowca na Wydziale Sztuk Pięknych miejscowego uniwersytetu. Z muzeum skradziono obraz mistrza holenderskiego. Fransa Hermenszoona "Dama z ziarnojadem". Złodzieje żądają okupu, i to właśnie Prince ma być osobą, która ma go dostarczyć. Prosi Spensera o ochronę podczas wymiany. Jednak pomimo tego ginie rozerwany bombą. Nikt nie wie, czy w paczce odebranej od złodziei znajdował się obraz. Spenser zaczyna prywatne śledztwo W epoce wątpliwych bohaterów o chwiejnych wartościach Parker stworzył bohatera, który wciąż potrafi walczyć o siebie - i o nas. "The New York Times Book Review"

7. LUDZIE STAMTĄD NIEZAPOMNIANE LEKTURY Maria Dąbrowska

Jak wyglądała polska wieś? Czy faktycznie było to życie spokojne, przepełnione zapachem świeżo ściętych zbóż, śpiewem ptaków, pluskiem pobliskiej bystrzyny? Z okazji pięćdziesięciolecia śmierci Marii Dąbrowskiej wydawnictwo Czytelnik postanowiło oddać w nasze ręce nowe wydanie Ludzi stamtąd, lektury pasjonującej i jakże wnikliwej, lektury, którą z pewnością należy uznać za wyjątkową zarówno od strony merytorycznej, jak i językowej.

8. NIANIA PAMIĘTNIK FRANI MAJ


Przygody Frani Maj, opowiedziane przez nią samą, dzień po dniu, a wszystko, jak w serialu, zaczyna się od dwu katastrof: Sytuacja wygląda tak, że dziś, w ciągu dosłownie jednej minuty straciłam wszystko – chłopaka i pracę. W sumie dwie najważniejsze rzeczy. Nie wiem, sama nie wiem, jak to się stało, całe życie wreszcie sobie poukładałam – i co? I szast-prast, zniknęło wszystko.
Codzienność dziewczyny z warszawskiej Pragi spisana żywym językiem, pełna emocji i zabawnych sytuacji. Sympatycznej Frani wtórują jej najbliżsi, dopisując swoje uwagi, komentarze, wyznania i nawet przepisy kulinarne. Pamiętnik staje się czymś w rodzaju „księgi pokładowej” Niani Frani i prowadzi nas do serialowego happy endu.

9. HISTORIA PEWNEJ MISTYFIKACJI Carey Peter

Pod koniec lat czterdziestych młody australijski poeta Chubb postanawia zakpić ze swoich rodaków, zwłaszcza tych, którzy mają obsesje na punkcie nowoczesności i oryginalności. Najbardziej awangardowemu magazynowi literackiemu proponuke wydanie wierszy nieżyjącego juz poety Boba McCorkle`a, którego postać wymyślił, zdjęcie spreparował, a wiersze sam stworzył. Ale nieoczekiwanie pojawia się ktoś podobny do McCorkle`a. Przerażony Chubb staje oko w oko ze stworzona przez siebie złowrogą postacią. Poeta-widmo prześladuje swojego stwórcę, by w końcu go zniszczyć.

10. POLAKÓW ROZMOWY O POLITYCE Osiecki Jan

Czym jest dziś prawdziwa polityka? W dociekliwych wywiadach Jana Osieckiego parlamentarni liderzy oraz eksperci odsłaniają mechanizmy, które kierują światem władzy - dzięki nim poznajemy nieznane i zaskakujące kulisy polskiej sceny politycznej. Wnioski płynące z wywiadów bywają zabawne i zaskakujące. Burzą schematyczny obraz polityki, który każdego dnia oglądamy na szklanym ekranie.Jarosław Kaczyński po raz pierwszy przyznał, że już w dzieciństwie bawił się w prezydenta. Grzegorz Schetyna zapewnia, że jest zwolennikiem IPN i wcale nie pragnie władzy. Janusz Palikot otwarcie mówi, że polityka to biznes, dlatego zleca badania nawet tego czy jego fryzura jest akceptowana przez wyborców. Dla reżysera i posła Jerzego Fedorowicza polityka to teatr i kolejna rola do zagrania, zaś Marek Balicki, poseł i lekarz psychiatra w jednej osobie, ostrzega: polityka bardzo źle wpływa na psyche... Znajdująca się w tym zbiorze rozmowa z Izabelą Jarugą Nowacką okrutnym zrządzeniem losu stała się jej ostatnim wywiadem - poprawki wprowadzała w przededniu wyjazdu z prezydentem Lechem Kaczyńskim na uroczystości w lesie katyńskim.

Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia).

Opinie

Napisz opinię

WICHRY CIENIA + CIEŃ PRZESZŁOŚCI + DRUGA STRONA MEDALU + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

WICHRY CIENIA + CIEŃ PRZESZŁOŚCI + DRUGA STRONA MEDALU + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

1.WICHRY CIENIA Jordan Robert

Nasza cena:

19,90 zł brutto

293,24 zł
Taniej o: 273.34 zł (93 %)

ZA PÓŹNO. SPRZEDANY!

Dodaj do listy życzeń

Opcje wysyłki

Darmowa wysyłka od 200 zł Paczką w Ruchu
Domówienie do zamówienia (dot. zamówień niewysłanych): 0 zł
Paczka w Ruchu: 6.99 zł
Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty: 9.5 zł
Paczka Pocztowa: 10.5 zł
Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty (za pobraniem) : 11.5 zł
Poczta Polska - Kurier 48 (za pobraniem): 13 zł
Kurier DPD: 13 zł
Poczta Polska - Kurier: 13 zł
Paczka pocztowa (za pobraniem) : 13 zł
Kurier DPD za pobraniem: 16 zł
pokaż więcej
Kurier DPD za pobraniem: 16 zł
Paczkomat Inpost: 11.98 zł
Paczkomat INPOST (pobranie) : 15.99 zł
Skępe , Księgarnia skladnicaksiegarska.pl, Al. 1 maja 9: 0 zł
Poznań Dębiec - Księgarnia Emulus.pl Osinowa 14/16 Pawilon handlowy: 2 zł
Warszawa Hala Mirowska - Księgarnia na 1 piętrze. 10-18 pn-pt, Plac Mirowski 1 pawilon 38: 1.99 zł
Poczta Polska - przesyłka zagraniczna (Europa): koszt przesyłki zależy od wagi
Kurier DPD zagranica (UE): koszt przesyłki zależy od wagi
Paczka w Ruchu - przesyłka pobraniowa: 8.99 zł
schowaj

Inne z tej kategorii

Płatność za zamówienie możesz zrealizować nawet za 30 dni.