Płatność za zamówienie możesz zrealizować nawet za 30 dni.
KOCHAM NARCYZA + SZLACHETNE ZDROWIE + MĘŻCZYŹNI WOLĄ KRĄGŁOŚCI + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK) Zobacz większe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


KOCHAM NARCYZA + SZLACHETNE ZDROWIE + MĘŻCZYŹNI WOLĄ KRĄGŁOŚCI + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

Brown Nina, Janusz Szajewski, dr Dukan Pierre, Bartłomiej SAS, Herbert Zbigniew, Carey Peter, Judith Ann Jance, Anthony Giddens, Michael Buckley, Katie Fforde

Santorski Rytm NK Trzecia Noga

9788375540253, 9788373990944, 9788310121325, 9788362885039, 9788360046920, 9788373195479, 9788378550228, 9788376484709, 9788376322704, 9788373196186

miękka, twarda

13 x 20 cm, 12,5 x 19,5 cm, 14 x 19,5 cm, 13,0 x 19,5 cm, 13,5 x 21 cm, 12,5 x 19 cm, 13,5 x 20,5 cm, 14,5 x 22,5 cm, 14,5 x 18,5 cm, 15,5 x 23,5 cm

304, 160, 272, 206, 280, 300, 312, 272, 304, 328

Poekspozycyjne Stan

Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

1. KOCHAM NARCYZA JAK ŻYĆ Z ZAKOCHANYM W SOBIE PARTNEREM Brown Nina

"Kocham narcyza!" ukazuje się w samą porę, biorąc pod uwagę stale powiększającą się liczbę zaburzeń osobowości z rozpoznanym narcyznem. Autorka Nina Brown pokazuje, jak ograniczyć efekty narcystycznego zachowania partnera. Uczy, jak żyjąc z narcyzem, wydobyć ze związku to, co chcemy. Określa 5 typów "niszczycielskiego narcyzmu" oraz efekty ich działania w związkach. Mimo oczywistych przeciwności, obie strony mogą budować zdrową relację. W konfrontacji z pozbawionym naturalnej empatii narcyzem, musimy zweryfikować nasze wyimaginowane oczekiwania. Jak tworzyć granice, jak uczyć się nowych zachowań opiekuńczych, jak słuchać i udzielać odpowiedzi bez szkody dla samego siebie, oraz jak nauczyć się unikać i ignorować szczególnie złe zachowania? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie czytając "Kocham narcyza!".

2. SZLACHETNE ZDROWIE PORADY STAREGO DOKTORA Janusz Szajewski

Po co ludziom medycyna? Po co człowiekowi doktor, kiedy jeszcze nic nie boli? Czy leki leczą naprawdę? Czy zaufać akupunkturze? Gdzie się zdrowiej żyje? Na takie i podobne pytania znajdziemy odpowiedź w tej książce. Dowiemy się także w jaki sposób określa się normy zdrowia, jakie są sposoby i metody diagnozowania chorób. Poznamy różnorodne sposoby gwarantujące zachowanie zdrowia. Autor swoją bogatą wiedzą przeciwstawia się pseudonaukowym medialnym rewelacjom, propagującym niezawodne recepty na osiągnięcie dobrego zdrowia, a także szeroko rozpowszechnionym przesądom i zabobonom.

3. MĘŻCZYŹNI WOLĄ KRĄGŁOŚCI dr Dukan Pierre

Jeśli jesteś krągła, a nawet pulchna, bujna i okazała, o jędrnej, gładkiej skórze, powinnaś zaufać tym oznakom kobiecości, jakimi zostałaś obdarowana, i polubić je. Masz dużo większe szanse niż kobieta wychudzona, by uwieść i przywiązać do siebie mężczyznę, a w dodatku odnaleźć szczęście. Przeczytaj tę książkę, doda ci ona siły i wiary, że można się oprzeć wszechobecnej presji odchudzania. Powinnaś również zadać sobie pytanie, które do tej pory nie przychodziło ci do głowy: A może jestem ładna i seksowna właśnie taka, jaka jestem?.dr Pierre DukanMężczyźni wolą krągłości doda wiary w siebie kobietom w każdym wieku i w każdym rozmiarze!Pierre Dukan - francuski lekarz od ponad trzydziestu lat specjalizujący się w dietetyce i walce z otyłością. Mieszka i pracuje w Paryżu. Jest szczęśliwym mężem, ojcem dwojga dorosłych dzieci i pasjonatem sztuki współczesnej. Urodził się w roku 1941 w Algierze. Często powtarza, że został lekarzem dzięki matce. Ona też, mimo że zmarła młodo, nauczyła go, jak być szczęśliwym człowiekiem. Jest poczytnym autorem wielu książek poświęconych odchudzaniu i zdrowemu odżywianiu, a przede wszystkim twórcą światowej sławy diety proteinowej. Doktor Dukan od wielu lat pomaga ludziom schudnąć, lecz szczupłe ciało nigdy nie było jego obsesją, wręcz przeciwnie. Twierdzi, że tak jak wszyscy mężczyźni woli krągłe kobiety.

4. W KRAKOWSKIEJ MATNI. HISTORIE DETEKTYWA KELLERA Sas Bartłomiej

Powieść detektywistyczna w nowej odsłonie. Niewybredny humor, cięte riposty.

Akcja osadzona w realiach dzisiejszego Krakowa. Niezwykłe tempo akcji, mylne tropy, codzienne życie obok nas. 

Filip Keller - detektyw, który nie przejdzie obojętnie obok pięknej kobiety i pełnego kieliszka. Pakowanie się w kłopoty to jego specjalność. Błyskotliwy, pomysłowy, dowcipny mężczyzna z krwi i kości. Czy wzbudzi Twoją sympatię?

W mieście roi się od niewiernych żon i mężów. Detektyw Keller ma pełne ręce roboty. Jak poradzi sobie z zagadkowym zniknięciem Piotra Niestroja? Czy udowodni zdrady pani Kowalskiej?

5. GŁOSY HERBERTA Herbert Zbigniew

Listy do żony, przyjaciół; zaskakujące opowiadania oraz inne nieznane materiały...Ostatnia dekada. Pierwodruki na łamach "Zeszytów Literackich" (1988-1998): Wiersze; szkice o malarstwie; wspomnienia i baśnie; Wiersze z tomu "Epilog burzy" Podróże. Śladem Starych Mistrzów: Listy do żony; Rysunki z podróży

Opowiadania dla dzieci dużych i małych: "Futerał albo koniec września"; "Doktor Klaus nie lubi szczurów"; "Gniew Chryzesa"; "Przeraźliwa historia o Szczepanie Świrszyńskim"

Tłumaczenia mają swoje losy: Julia Hartwig, "O Zbigniewie i Zbyszku"; Zbigniew Herbert - Artur Międzyrzecki i Julia Hartwig, "Listy o przekładach poetyckich, ich losach i życiu ich autorów"; Zbigniew Herbert, "O sytuacji w dziedzinie przekładów poetyckich"; Zbigniew Herbert, "Mała antologia przekładów" (Borges, Eich, Emmanuel, Frenaud, Jouve, Larbaud, Lindegren, Plath, Sachs, Trakl, Ungaretti)

Głos poety: "In memoriam Nagy Laszlo"; "O czym jest ten wiersz i moja poezja - wypowiedź w Budapeszcie"

Chiałbym opisać światło: Zygmunt Mycielski, "Dwa listy do Zbigniewa Herberta"; Zygmunt Mycielski, "List do Michała Bristigera"; Zygmunt Mycielski, "Osiem pieśni do słów Zbigniewa Herberta"

Ogarnęła mnie wielka dobra serdeczność: Z listów do redaktorów "Zeszytów Literackich"; "Notatki odnalezione"

6. HISTORIA PEWNEJ MISTYFIKACJI Carey Peter

Pod koniec lat czterdziestych młody australijski poeta Chubb postanawia zakpić ze swoich rodaków, zwłaszcza tych, którzy mają obsesje na punkcie nowoczesności i oryginalności. Najbardziej awangardowemu magazynowi literackiemu proponuke wydanie wierszy nieżyjącego juz poety Boba McCorkle`a, którego postać wymyślił, zdjęcie spreparował, a wiersze sam stworzył. Ale nieoczekiwanie pojawia się ktoś podobny do McCorkle`a. Przerażony Chubb staje oko w oko ze stworzona przez siebie złowrogą postacią. Poeta-widmo prześladuje swojego stwórcę, by w końcu go zniszczyć.

7. CIEŃ PRZESZŁOŚCI Judith Ann Jance

Niedaleko miasta Bisbee, na pustyni, zostają znalezione zwłoki dyrektorki miejscowej szkoły średniej, Debry Highsmith, którą zastrzelono. Śledztwo w tej sprawie prowadzi szeryf Joanna Brady. Początkowo trop prowadzi do jednego z uczniów szkoły, Marty’ego, któy miałzatarg z dyrektorkąi któy zamieśiłw Internecie niepochlebny filmik na jej temat. Chłpak ma jednak alibi, co więej, okazuje się że Debra Highsmith wystęował pod przybranym nazwiskiem, a o jej przeszłśi nic nie wiadomo…

8. KLIMATYCZNA KATASTROFA Anthony Giddens

Książka dla wszystkich zainteresowanych przyczynami kryzysu naszej cywilizacji.Zmiana klimatyczna różni się od wszelkich innych problemów, przed jakimi stajemy dziś jako ludzkość. Jeśli nic nie zrobimy, konsekwencje dla życia ludzkiego na Ziemi będą katastrofalne.Polityczne działania i interwencje na poziomach lokalnych, krajowych i międzynarodowych będą miały decydujący wpływ na to, czy będziemy mogli ograniczyć globalne ocieplenie, a także jak zaadaptujemy się do tego, co już się wydarzyło. Giddens twierdzi, że obecnie nie mamy systemowej polityki dotyczącej zmiany klimatycznej. Polityka prowadzona tak jak zwykle nie pozwoli nam poradzić sobie z problemami, przed którymi stajemy, a recepty przedstawiane przez tych, którzy obecnie najczęściej rzucają wyzwanie konwencjonalnej polityce – ruch ekologiczny – są już u źródła skażone. Giddens wprowadza szereg nowych koncepcji i propozycji, by zapełnić tę lukę i analizuje dogłębnie związki między zmianą klimatyczną a bezpieczeństwem energetycznym.

9. SIOSTRY GRIMM SEKRETNE OPOWIEŚCI Buckley Michael

Daj się wciągnąć w baśniowe śledztwo!

Bohaterkami serii są Sabrina i Dafne potomkinie słynnych braci Grimm, autorów znanych na całym świecie baśni. W każdym tomie siostry przeżywają niezwykłe, baśniowo-fantastyczne przygody, których fabuły nawiązują do dzieł wielu znanych autorów ? nie tylko Jakuba i Wilhelma Grimmów, ale też Andersena, Szekspira czy Franka Bauma, autora Czarnoksiężnika z Krainy Oz.

W księdze pierwszej osierocone siostry 12-letnia Sabrina i 7-letnia Dafne trafiają do domu swojej tajemniczej babci, Reldy Grimm. Dzięki niej dziewczynki odkrywają sekret związany ze swoim pochodzeniem. Niebawem babcia znika w tajemniczych okolicznościach. Siostry ruszają jej na ratunek i zostają wciągnięte w wir niezwykłych, fantastycznych wydarzeń.

10. SZTUKA DLA SZTUKI  Fforde Katie 

Thea Orville przeżyła zawód miłosny. Porzuca obiecującą karierę fotoreporterki i przenosi się na prowincję. Zarabia na życie, wynajmując pokoje studentom. Czuje się nieszczęśliwa, dlatego razem z przyjaciółką, Molly, jedzie na wycieczkę do Francji. Poznaje tam fascynującego, znacznie od siebie młodszego, irlandzkiego malarza, Rory`ego, i przyjmuje jego zaproszenie do Irlandii, gotowa przeżyć płomienny romans. Życie krzyżuje jednak jej romantyczne plany. Na progu domu Rory`ego pojawia się Molly, nie tylko ze swą irytującą siostrzenicą Petal, ale również z tajemniczym kuzynem Benem i jego synem Toby`m. I to akurat w momencie, kiedy suka Rory`ego zaczyna się szczenić... Czy Thei uda się zdobyć nieprzystępnego Bena, czy raczej pozostanie przy przystojnym, choć niestałym Rorym? Czy zdoła otworzyć galerię sztuki i odbudować swą zawodową karierę? I jak poradzi sobie sama z szóstką niesfornych szczeniąt?

Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia).

Opinie

Napisz opinię

KOCHAM NARCYZA + SZLACHETNE ZDROWIE + MĘŻCZYŹNI WOLĄ KRĄGŁOŚCI + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

KOCHAM NARCYZA + SZLACHETNE ZDROWIE + MĘŻCZYŹNI WOLĄ KRĄGŁOŚCI + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

Nasza cena:

14,90 zł brutto

289,59 zł
Taniej o: 274.69 zł (95 %)

ZA PÓŹNO. SPRZEDANY!

Dodaj do listy życzeń

Opcje wysyłki

Darmowa wysyłka od 200 zł Paczką w Ruchu
Domówienie do zamówienia (dot. zamówień niewysłanych): 0 zł
Paczka pocztowa MINI : 6.5 zł
Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty: 7.5 zł
Paczka Pocztowa: 9.99 zł
Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty (za pobraniem): 10.5 zł
Paczkomat Inpost: 11.5 zł
Kurier InPost: 13 zł
Kurier DPD: 13 zł
Poczta Polska - Kurier: 13 zł
Paczka pocztowa (za pobraniem): 13 zł
pokaż więcej
Paczka pocztowa (za pobraniem): 13 zł
Paczkomat INPOST (pobranie): 13 zł
Poczta Polska - Kurier (za pobraniem) : 19.68 zł
Kurier InPost (za pobraniem): 13 zł
Kurier DPD za pobraniem: 13 zł
Toruń, Łódzka 69A: 0 zł
Skępe , Księgarnia skladnicaksiegarska.pl, Al. 1 maja 9: 0 zł
Poznań Dębiec - Księgarnia Emulus.pl Osinowa 14/16 Pawilon handlowy: 2 zł
Bydgoszcz, Księgarnia Gratka, Jezuicka 24: 2 zł
Toruń - Kurier lokalny : 3 zł
Warszawa Hala Mirowska - Księgarnia na 1 piętrze. 10-18 pn-pt, Plac MIrowski 1 pawilon 38: 1.99 zł
Poczta Polska - przesyłka zagraniczna (Europa): 0 zł
Kurier DPD zagranica (UE): 0 zł
Paczka w Ruchu: 5.99 zł
Paczka w Ruchu - przesyłka pobraniowa: 8.99 zł
schowaj

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 • IDOL + NIEWINNOŚĆ + SZALONA + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

  Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

  19,90 zł

 • WIERSZE I LISTY + PISMA POETYCKIE + ROXOLANIA + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

  Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

  19,90 zł

 • OSTATNI LOT + CIEŃ PRZESZŁOŚCI + SZKLANKA NA PAJĄKI + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

  Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

  19,90 zł

 • ŚWIAT WAMPIRÓW + KRUCJATA + TEN KTÓRY PRZYCHODZI ZE ŚWITEM + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

  Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

  14,90 zł

Inne z tej kategorii