Opinie o Nas

   MAZURY I SUWALSZCZYZNA PRZEWODNIK + ATLAS POLSKA NIEZWYKŁA MINIREGION

   Demart

   9788374273787

   praca zbiorowa

   120 x 220

   160

   miękka

   6,96 zł
   19,90 zł
   -65%
   0 szt.
   Ilość :

   "Mazury i Suwalszczyzna. Miniregion" to praktyczne połączenie przewodnika z atlasem w wygodnym formacie. Bogato ilustrowana fotografiami książka zawiera oprócz map i opisów atrakcji wiele przydatnych informacji z fascynującej Krainy Wielkich Jezior oraz nie mniej pięknej Suwalszczyzny z jeziorami Wigry i Hańczą. Przewodniki w kieszonkowym formac...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   "Mazury i Suwalszczyzna. Miniregion" to praktyczne połączenie przewodnika z atlasem w wygodnym formacie. Bogato ilustrowana fotografiami książka zawiera oprócz map i opisów atrakcji wiele przydatnych informacji z fascynującej Krainy Wielkich Jezior oraz nie mniej pięknej Suwalszczyzny z jeziorami Wigry i Hańczą. Przewodniki w kieszonkowym formacie wygodnym do korzystania w terenie obejmują znacznie mniejsze obszary.  Analogicznie jak w serii dużych regionów i województw po stronie mapowej następują opisy atrakcji. Przy czym na rozkładówce z mapą – rozpoczynającej rozdział są zaanonsowane 2-5 atrakcji bardzo polecanych – po hasłem Zobacz koniecznie. Rozwinięcia opisów tych najważniejszych atrakcji są w dalszej części rozdziałów. Na końcu każdego rozdziału (jego zasięg terytorialny wyznacza mapa) zebrane zostały praktyczne informacje teleadresowe: siedzib parków narodowych i krajobrazowych, placówek kulturalnych, punktów informacji turystycznej, wybranych imprez cyklicznych, wypożyczalni sprzętu i luksusowych bądź bardzo oryginalnych noclegów. Osobno została podana obszerna baza noclegowa.

   Jak wszystkie publikacje z wielkiej rodziny POLSKA NIEZWYKŁA mini przewodniki łączą w jednej publikacji porządną mapę samochodową z bogato ilustrowaną treścią turystyczną. Dzięki temu zabiegowi czytelnik może łatwo dotrzeć do interesującej go atrakcji oraz zaplanować trasę przejazdu.

   Fotografie: 126 zdjęć
   Dodatkowo: skorowidz miejscowości do mapy samochodowej w skali 1:300 000

   Producent
   Demart
   EAN
   9788374273787
   Autor
   praca zbiorowa
   Format/Rozmiar
   120 x 220
   Ilość stron
   160
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   MAZURY I SUWALSZCZYZNA PRZEWODNIK + ATLAS POLSKA NIEZWYKŁA MINIREGION
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   MAZURY I SUWALSZCZYZNA PRZEWODNIK + ATLAS POLSKA NIEZWYKŁA MINIREGION

   6,96 zł
   19,90 zł
   -65%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć