Opinie o Nas
   DOLNOŚLĄSKIE POLSKA NIEZWYKŁA PRZEWODNIK + ATLAS
   • DOLNOŚLĄSKIE POLSKA NIEZWYKŁA PRZEWODNIK + ATLAS

   DOLNOŚLĄSKIE PRZEWODNIK ILUSTROWANY POLSKA NIEZWYKŁA + ATLAS

   Demart

   9788374277334

   Lodzińska Ewa, Wieczorek Waldemar

   135 x 235

   288

   miękka

   8,97 zł
   29,90 zł
   -70%
   0 szt.
   Ilość :

   Polska niezwykła to seria, w której proponujemy odwiedzanie nie tylko miejsc powszechnie znanych, ale też zapomnianych czy związanych z regionalnymi zwyczajami. Staramy się odkrywać lokalne uroki i klimaty województwa dolnośląskiego.Przedstawiamy tereny o niezwykle bogatej historii tworzonej m.in. przez Piastów Śląskich, Czechów, Austriaków, Pru...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Polska niezwykła to seria, w której proponujemy odwiedzanie nie tylko miejsc powszechnie znanych, ale też zapomnianych czy związanych z regionalnymi zwyczajami. Staramy się odkrywać lokalne uroki i klimaty województwa dolnośląskiego.Przedstawiamy tereny o niezwykle bogatej historii tworzonej m.in. przez Piastów Śląskich, Czechów, Austriaków, Prusaków, a po II wojnie światowej – Polaków.W Książu Hochbergowie wznieśli zamek, który wielkością ustępuje w Polsce tylko Malborkowi i Wawelowi. We Wrocławiu z kolei, urodziło się, aż czterech przyszłych noblistów. Pamiątki po III Rzeszy, czyli tajemnicze podziemia i obiekty kompleksu 'Riese' ściągają coraz liczniejsze rzesze turystów.Opisując wspaniałą przyrodę prezentowanego regionu: górskie szlaki, Bory Dolnośląskie czy prawdziwy ptasi raj – Stawy Milickie wspominamy o narodzinach masowego ruchu turystycznego w Sudetach.Na terenie województwa znajdują się 2 parki narodowe – Karkonoski i Gór Stołowych oraz 11 parków krajobrazowych.Wiele miejsca poświęcamy imprezom mającym często lokalny charakter. Opisujemy też problemy takie jak kłopotliwe dla władz samorządowych bieda-szyby...Atrakcje lokalizujemy na mapie samochodowej w skali 1:325 000, co ułatwi Państwu dotarcie do nich. Ponadto w przewodniku umieściliśmy liczne mapy turystyczne i plany miast ułatwiające planowanie wycieczek i poznawanie urokliwych miejscowości.Nasza publikacja to połączenie praktycznego przewodnika z atlasem Sprawdza się w samochodzie, a także w czasie eskapad pieszych czy rowerowych.Życzymy Państwu niebanalnych wycieczek i podróży po województwie dolnośląskim.

   Producent
   Demart
   EAN
   9788374277334
   Autor
   Lodzińska Ewa, Wieczorek Waldemar
   Format/Rozmiar
   135 x 235
   Ilość stron
   288
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   DOLNOŚLĄSKIE PRZEWODNIK ILUSTROWANY POLSKA NIEZWYKŁA + ATLAS
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   DOLNOŚLĄSKIE POLSKA NIEZWYKŁA PRZEWODNIK + ATLAS

   DOLNOŚLĄSKIE PRZEWODNIK ILUSTROWANY POLSKA NIEZWYKŁA + ATLAS

   8,97 zł
   29,90 zł
   -70%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć