Opinie o Nas

   SZKOLNY ATLAS HISTORYCZNY

   Demart

   9788374278645

   praca zbiorowa

   200 x 10 x 290

   192

   miękka

   7,47 zł
   24,90 zł
   -70%
   0 szt.
   Ilość :

   Szkolny atlas historyczny obejmujący całą historię, od starożytności do współczesności, jest obszernym źródłem wiedzy dla ucznia oraz doskonałą pomocą dydaktyczną dla nauczyciela. Może stać się również kompendium wiedzy historycznej dla całej rodziny. Mapy, przedstawiające dzieje świata i Polski, ukazują zarówno szersze spektrum dziejów, jak i konk...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Szkolny atlas historyczny obejmujący całą historię, od starożytności do współczesności, jest obszernym źródłem wiedzy dla ucznia oraz doskonałą pomocą dydaktyczną dla nauczyciela. Może stać się również kompendium wiedzy historycznej dla całej rodziny. Mapy, przedstawiające dzieje świata i Polski, ukazują zarówno szersze spektrum dziejów, jak i konkretne procesy historyczne, a towarzyszą im kalendaria, umożliwiające szybkie zapoznanie się z najważniejszymi wydarzeniami z danego okresu. Na końcu atlasu zostały dodatkowo umieszczone krótkie komentarze historyczne do poszczególnych map. Znakomitym uzupełnieniem atlasu są mapy konturowe z zadaniami na płycie CD – autorem zadań jest Włodzimierz Chybowski, ekspert Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, a jednocześnie nauczyciel z wieloletnim stażem.

   Producent
   Demart
   EAN
   9788374278645
   Autor
   praca zbiorowa
   Format/Rozmiar
   200 x 10 x 290
   Ilość stron
   192
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   SZKOLNY ATLAS HISTORYCZNY
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   SZKOLNY ATLAS HISTORYCZNY

   7,47 zł
   24,90 zł
   -70%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć