Opinie o Nas

   SPOŁECZNA TEORIA STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

   Scholar

   9788373832633

   Alexander Wendt

   170 x 247 x 26

   398

   twarda

   15,44 zł
   51,45 zł
   -70%
   Ilość :
   0 szt.

   Korzystając z dorobku teorii społecznej i filozofii, Alexander Wendt rozwija teorię systemu międzynarodowego jako konstrukcji społecznej. Autor wyjaśnia główne twierdzenia podejścia konstruktywistycznego i prezentuje strukturalistyczne i idealistyczne spojrzenie na świat, kontrastujące z indywidualizmem i materializmem, stanowiącymi fundament gł...

   redeem
   Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,20 zł .   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Korzystając z dorobku teorii społecznej i filozofii, Alexander Wendt rozwija teorię systemu międzynarodowego jako konstrukcji społecznej. Autor wyjaśnia główne twierdzenia podejścia konstruktywistycznego i prezentuje strukturalistyczne i idealistyczne spojrzenie na świat, kontrastujące z indywidualizmem i materializmem, stanowiącymi fundament głównego nurtu teorii stosunków międzynarodowych.
   Konstruuje kulturową teorię polityki międzynarodowej, w której podstawową determinantą jest to, czy państwa widzą w sobie nawzajem wrogów, rywali czy przyjaciół. Te role są pochodnymi kultur anarchii, nazywanymi odpowiednio hobbesowską, locke’owską i kantowską. Kultury anarchii to wspólne idee, które w zasadniczy sposób wpływają na znaczenie potęgi państw i kształtowanie się interesów, a tym samym generują tendencje zachowań w systemie międzynarodowym.

   Książka poekspozycyjna. Może posiadać uszkodzenia okładki ( zarysowania, zabrudzenia, zagięcia czy też niewielkie naddarcia). Książka w 100% nadająca się do użytkowania. 

   Zainteresowanym wyślemy e-maila ze zdjęciem uszkodzeń książki.    Producent
   Scholar
   EAN
   9788373832633
   Autor
   Alexander Wendt
   Format/Rozmiar
   170 x 247 x 26
   Ilość stron
   398
   Oprawa
   twarda

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   SPOŁECZNA TEORIA STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   SPOŁECZNA TEORIA STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

   15,44 zł
   51,45 zł
   -70%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć