Opinie o Nas

   E-DEN Ollivier MIkael Clarinard Raymond

   Wydawnictwo Dwie Siostry

   9788392280774

   Ollivier MIkael Clarinard Raymond

   13,5 x 20,5 cm

   178

   miękka

   8,19 zł
   27,30 zł
   -70%
   Ilość :
   0 szt.

   Akcja powieści rozgrywa się w niedalekiej przyszłości w Paryżu, w czasach, gdy Stany Zjednoczone Ameryki Północnej już się rozpadły, a zmiany klimatyczne posunęły tak daleko, że błękit nieba pozostał tylko na obrazkach w podręcznikach. W tej rzeczywistości nowy elektroniczny narkotyk sieje spustoszenie, przenosząc swe ofiary do wirtualnego E-den...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Akcja powieści rozgrywa się w niedalekiej przyszłości w Paryżu, w czasach, gdy Stany Zjednoczone Ameryki Północnej już się rozpadły, a zmiany klimatyczne posunęły tak daleko, że błękit nieba pozostał tylko na obrazkach w podręcznikach. W tej rzeczywistości nowy elektroniczny narkotyk sieje spustoszenie, przenosząc swe ofiary do wirtualnego E-denu - iluzji raju. Jedną z ofiar jest córka wpływowego polityka, w której zakochuje się syn inspektora Wydziału do Spraw Narkotyków.Co kryja bramy E-denu?Czy E-den to raj?Czy mozna z niego wrócić?"E-den" to opowieść o ponadczasowym konflikcie pokoleń, owyalienowanych i samotnych nastolatkach a także o dorosłych, którzy w chwilach kryzysu, gotowi są za wszelką cenę spieszyć z pomocą swoim dzieciom!

   Książka poekspozycyjna - delikatne zarysowania okładki.

   Producent
   Wydawnictwo Dwie Siostry
   EAN
   9788392280774
   Autor
   Ollivier MIkael Clarinard Raymond
   Format/Rozmiar
   13,5 x 20,5 cm
   Ilość stron
   178
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   E-DEN Ollivier MIkael Clarinard Raymond
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   E-DEN Ollivier MIkael Clarinard Raymond

   8,19 zł
   27,30 zł
   -70%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć