Płatność za zamówienie możesz zrealizować nawet za 30 dni.
NOWY POCZĄTEK Barnett Jill Zobacz większe

Ten przedmiot został sprzedany

3
razy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


NOWY POCZĄTEK Barnett Jill

Barnett Jill

Świat Książki

9788377996409

Miękka

135 x 215 mm

304

Poekspozycyjne Stan

Żegnaj - to słowo najtrudniejsze ze wszystkich...
Po długim i szczęśliwym małżeństwie, śmierć męża March Cantrell pozostawia w jej życiu ogromną wyrwę.
March ma co prawda rodzinę, na którą może liczyć. Ale upływające miesiące ujawniają konflikt między jej synami, najmłodsze dziecko wylatuje z gniazda rodzinnego, a zbuntowana córka spotyka się ze znacznie starszym od niej mężczyzną.
Żeby załagodzić rozdźwięki w rodzinie, Cantrellowie postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w górach nad jeziorem Tahoe. W czasie burzy March utknęła w jednym miejscu z obcym mężczyzną, Rio Paxtonem - i dała się zauroczyć charyzmatycznej osobowości.
Wiele tygodni później March wróciła nad Tahoe, gdzie nieoczekiwanie Rio do niej dołączył. To, co zaczęło się jako przypadkowe spotkanie dwojga samotnych ludzi, staje się czymś znacznie więcej.
Dzieci uważają, że straciła rozum - ale March zastanawia się czy nie jest to po prostu nowy początek, na który czekała...
Pełna wzruszeń, krzepiąca na duchu opowieść o miłości i stracie, rodzinie i przeznaczeniu, dla miłośników Nory Roberts i Maeve Binchy.

Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia).

Opinie

Napisz opinię

NOWY POCZĄTEK Barnett Jill

NOWY POCZĄTEK Barnett Jill

Żegnaj - to słowo najtrudniejsze ze wszystkich...
Po długim i szczęśliwym małżeństwie, śmierć męża March Cantrell pozostawia w jej życiu ogromną wyrwę.
March ma co prawda rodzinę, na którą może liczyć. Ale upływające miesiące ujawniają konflikt między jej synami, najmłodsze dziecko wylatuje z gniazda rodzinnego, a zbuntowana córka spot...

Nasza cena:

10,47 zł brutto

34.90 zł
Taniej o: 24.43 zł (70 %)

ZA PÓŹNO. SPRZEDANY!

Dodaj do listy życzeń

Opcje wysyłki

Darmowa wysyłka od 200 zł Paczką w Ruchu
Domówienie do zamówienia (dot. zamówień niewysłanych): 0 zł
Paczka pocztowa MINI : 6.5 zł
Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty: 7.5 zł
Paczka Pocztowa: 9.99 zł
Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty (za pobraniem): 10.5 zł
Poczta Polska - Kurier 48 (za pobraniem) : 12.99 zł
Kurier InPost: 13 zł
Kurier DPD: 13 zł
Poczta Polska - Kurier: 13 zł
Paczka pocztowa (za pobraniem): 13 zł
pokaż więcej
Paczka pocztowa (za pobraniem): 13 zł
Paczkomat Inpost: 13.99 zł
Paczkomat INPOST (pobranie): 15.99 zł
Kurier InPost (za pobraniem): 16 zł
Kurier DPD za pobraniem: 16 zł
Toruń, Łódzka 69A: 0 zł
Skępe , Księgarnia skladnicaksiegarska.pl, Al. 1 maja 9: 0 zł
Poznań Dębiec - Księgarnia Emulus.pl Osinowa 14/16 Pawilon handlowy: 2 zł
Bydgoszcz, Księgarnia Gratka, Jezuicka 24: 2 zł
Toruń - Kurier lokalny : 3 zł
Warszawa Hala Mirowska - Księgarnia na 1 piętrze. 10-18 pn-pt, Plac Mirowski 1 pawilon 38: 1.99 zł
Poczta Polska - przesyłka zagraniczna (Europa): 0 zł
Kurier DPD zagranica (UE): 0 zł
Paczka w Ruchu: 5.99 zł
schowaj

Inne z tej kategorii