UWAŻAJ NA SWOJĄ SIŁĘ Kaiser Rob, Kaplan Bob

   Jacek Santorski

   9788393180677

   Rob Kaiser, Bob Kaplan

   150 x 210

   152

   twarda

   10,50 zł
   35,00 zł
   -70%
   Ilość :
   0 szt.

   "Silne strony i przewagi czynią menadżera skutecznym i pozwalają osiągać sukcesy. Trzeba w nie inwestować i stale je rozwijać. To najbardziej znane mantry biznesu. A jednak Kaplan i Kaiser mówią: "strzeż się swoich przewag". Trudno o bardziej paradoksalną rekomendację w świecie biznesu, ale książka Kaplana i Kaisera świetnie pokazuje, dlaczego m...

   redeem
   Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,20 zł .   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   "Silne strony i przewagi czynią menadżera skutecznym i pozwalają osiągać sukcesy. Trzeba w nie inwestować i stale je rozwijać. To najbardziej znane mantry biznesu. A jednak Kaplan i Kaiser mówią: "strzeż się swoich przewag". Trudno o bardziej paradoksalną rekomendację w świecie biznesu, ale książka Kaplana i Kaisera świetnie pokazuje, dlaczego ma ona głęboki sens. Menadżerowie nadużywają swoich sił i przestają dostrzegać, że prowadzi to w prawie nieubłagany sposób do utraty skuteczności, przy pozorach profesjonalnego działania. Przekaz książki można zawrzeć w jednym prostym i mądrym słowie: równowaga. Wybitni menadżerowie umieją zachować równowagę kluczowych charakterystyk lidera i wykonawcy, strategii i taktyka. I o tym jak tego dokonać, traktuje ta książka."

   Prof. Krzysztof Obłój Uniwersytet Warszawski & Akademia L. Koźmińskiego

   "Nie znam drugiej książki dla menedżerów, która byłaby z jednej strony tak prosta, jasna, oparta na tak logicznym i zdroworozsądkowym modelu, a z drugiej - tak głęboka, tak subtelna psychologicznie. Zaryzykuj uważną lekturę, skonfrontuj się z tym, jak przeginasz swoje mocne strony, jak jednostronną osobą się stajesz w swojej karierze. Możesz skorygować kurs. Zrób STOP KLATKĘ. Po chwili refleksji będziesz wiedzieć, jak dalej zmieniać swoje życie i stawać się jeszcze lepszym liderem. Bo to kim jesteś, decyduje o tym jakim jesteś liderem - Who You are i show You lead."

   Jacek Santorski Dyrektor Programowy Akademii Psychologii Przywództwa, Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Values

   .

   Producent
   Jacek Santorski
   EAN
   9788393180677
   Autor
   Rob Kaiser, Bob Kaplan
   Format/Rozmiar
   150 x 210
   Ilość stron
   152
   Oprawa
   twarda

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   UWAŻAJ NA SWOJĄ SIŁĘ Kaiser Rob, Kaplan Bob
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   UWAŻAJ NA SWOJĄ SIŁĘ Kaiser Rob, Kaplan Bob

   10,50 zł
   35,00 zł
   -70%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć