Opinie o Nas

   KLASYCY SZTUKI REMBRANDT

   Rzeczpospolita

   9788360529027

   Praca zbiorowa

   175 x 260

   144

   miękka

   7,00 zł
   19,99 zł
   -65%
   Ilość :
   0 szt.

   Życie Rembrandta to jedna z najwznioślejszych, a zarazem najbardziej dramatycznych kart w dziejach sztuki holenderskiej "złotego wieku". Osiągnął szczyty powodzenia, później przeżył ruinę finansową i ruinę życia osobistego. W obu tych okresach tworzył arcydzieła, których emocjonalna wymowa pozostaje niezapomniana. Chociaż nigdy nie opuścił Holan...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Życie Rembrandta to jedna z najwznioślejszych, a zarazem najbardziej dramatycznych kart w dziejach sztuki holenderskiej "złotego wieku". Osiągnął szczyty powodzenia, później przeżył ruinę finansową i ruinę życia osobistego. W obu tych okresach tworzył arcydzieła, których emocjonalna wymowa pozostaje niezapomniana. Chociaż nigdy nie opuścił Holandii, jego twórczość ma wymiar uniwersalny, znacznie wykraczający poza granice niewielkiego kraju. Malował ludzi - ich doznania i życie codzienne - poruszał serca wszystkich, którzy mieli szczęście oglądać jego dzieła. Nr 3. 

   Producent
   Rzeczpospolita
   EAN
   9788360529027
   Autor
   Praca zbiorowa
   Format/Rozmiar
   175 x 260
   Ilość stron
   144
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   KLASYCY SZTUKI REMBRANDT
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   KLASYCY SZTUKI REMBRANDT

   7,00 zł
   19,99 zł
   -65%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć