Opinie o Nas

   PRZEZ MŁODOŚĆ POD GÓRKĘ I INNE OPOWIADANIA

   Astrum

   9788372775290

   praca zbiorowa

   200x135

   140

   miękka

   6,00 zł
   15,00 zł
   -60%
   Ilość :
   0 szt.
   Oddajemy w Wasze ręce tomik opowiadań napisanych przez nastolatków. Prace te zostały nadesłane na konkurs prozatorski organizowany pod egidą Wydawnictwa ASTRUM we Wrocławiu, noszący tytuł Nastolatki – radości i smutki; dotychczas odbyły się jego trzy edycje i z nich pochodzą zamieszczone tu opowiadania. Niniejsza książeczka zawiera zatem najcieka...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu
   Oddajemy w Wasze ręce tomik opowiadań napisanych przez nastolatków. Prace te zostały nadesłane na konkurs prozatorski organizowany pod egidą Wydawnictwa ASTRUM we Wrocławiu, noszący tytuł Nastolatki – radości i smutki; dotychczas odbyły się jego trzy edycje i z nich pochodzą zamieszczone tu opowiadania. Niniejsza książeczka zawiera zatem najciekawsze prace nagrodzone zarówno w I i II edycji konkursu, które zostały wysoko ocenione przez jury ze względu na walory literackie i zdobyły nagrody. Podkreślić należy, że wszystkie prace konkursowe zostały opublikowane w takiej formie, w jakiej dostarczono je do Wydawnictwa. Są one poruszające, zarówno smutne, jak też optymistyczne, ale wszystkie wypływają z czasami głęboko skrywanych emocji, z którymi kilkunastoletni ludzie nie zawsze potrafią sobie poradzić. Dlatego warto sięgnąć po tę książkę i w treści zamieszczonych tu opowiadań spróbować odnaleźć „pokrewną duszę”.

   Producent
   Astrum
   EAN
   9788372775290
   Autor
   praca zbiorowa
   Format/Rozmiar
   200x135
   Ilość stron
   140
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   PRZEZ MŁODOŚĆ POD GÓRKĘ I INNE OPOWIADANIA
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   PRZEZ MŁODOŚĆ POD GÓRKĘ I INNE OPOWIADANIA

   6,00 zł
   15,00 zł
   -60%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć