Opinie o Nas

   ŚLEDZTWO W SPRAWIE PANA BOGA Andrzej Horodeński

   WAB

   9788377479490

   Andrzej Horodeński

   124 x 195 x 13

   260

   miękka

   8,97 zł
   29,90 zł
   -70%
   Ilość :
   0 szt.

   Andrzej Horodeński wciela się w detektywa, który na nowo przeprowadza dochodzenie w dawno zarzuconej sprawie. Kto odpowiada za istnienie świata? Głównym podejrzanym jest Bóg. Choć wielu wcześniejszych śledczych zakwestionowało tę hipotezę, Horodeński przedstawia nowych świadków i nowe dowody, które mogą nas przybliżyć do rozwiązania odwiecznej zaga...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Andrzej Horodeński wciela się w detektywa, który na nowo przeprowadza dochodzenie w dawno zarzuconej sprawie. Kto odpowiada za istnienie świata? Głównym podejrzanym jest Bóg. Choć wielu wcześniejszych śledczych zakwestionowało tę hipotezę, Horodeński przedstawia nowych świadków i nowe dowody, które mogą nas przybliżyć do rozwiązania odwiecznej zagadki.

   Większość świeżych tropów detektyw odnajduje na gruncie nowoczesnej nauki. Przeszukując archiwa fizyków i kosmologów, kognitywistów, genetyków oraz badaczy procesu ewolucji, pokazuje, jak wiele zmieniło się w naszym rozumieniu świata w ciągu ostatnich stu lat. Kolejne przełomowe odkrycia zrodziły jednak nowe, jeszcze trudniejsze pytania. Możliwe, że powoli zbliżamy się do granicy tego, co można wyjaśnić posługując się wyłącznie naukowym racjonalizmem. A za tą granicą, kto to wie, być może ukrywa się właśnie Pan Bóg.

   Śledztwo w sprawie Pana Boga to dochodzenie długie i wyczerpujące, które w dodatku wcale nie musi zakończyć się pełnym sukcesem. Rzadko jednak mamy szansę, by obserwować detektywa tej klasy podczas pracy. Decydując się na to, możemy być pewni, że dowiemy się rzeczy wiadomych tylko nielicznym.

   Producent
   WAB
   EAN
   9788377479490
   Autor
   Andrzej Horodeński
   Format/Rozmiar
   124 x 195 x 13
   Ilość stron
   260
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   ŚLEDZTWO W SPRAWIE PANA BOGA Andrzej Horodeński

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   ŚLEDZTWO W SPRAWIE PANA BOGA Andrzej Horodeński

   8,97 zł
   29,90 zł
   -70%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć