WYDAWNICTWO 3.jpg-70%  

MATURA PRIME TIME PLUS PRE-INTERMEDIATE WORKBOOK Jenny Dooley, Evans Virginia

search

MATURA PRIME TIME PLUS PRE-INTERMEDIATE WORKBOOK Jenny Dooley, Evans Virginia

Express Publishing

9781471521799

Jenny Dooley, Evans Virginia

29.5 x 21

160

Angielski

miękka

Matura Prime Time Plus to nowy, czteropoziomowy kurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przygotowujących się do nowego egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kurs łączy aktywną nauke języka angielskiego z poznawaniem ciekawych zagadnień przedstawionych w sześciu modułach tematycznych. Podręcznik Matura Prime

Matura Prime Time Plus to nowy, czteropoziomowy kurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przygotowujących się do nowego egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kurs łączy aktywną nauke języka angielskiego z poznawaniem ciekawych zagadnień przedstawionych w sześciu modułach tematycznych. Podręcznik Matura Prime Time Plus Pre-Intermediate odpowiada poziomowi B1 w skali przyjętej przez Radę Europy.

czytaj więcej
Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.
22,50 zł
45,00 zł
Taniej o: 22.5 zł

POŚPIESZ SIĘ OSTATNI EGZ. Mamy na stanie jesteśmy gotowi do wysyłki.

Wysyłamy w 24h + czas dostawy

14 dni na zwrot produktu

Koszty dostaw już od 8.90 zł

Darmowa dostawa już od 100 zł

Blik Przelewy24 GPay Visa Mastercard

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

MATURA PRIME TIME PLUS PRE-INTERMEDIATE WORKBOOK Jenny Dooley, Evans Virginia

Matura Prime Time Plus to nowy, czteropoziomowy kurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przygotowujących się do nowego egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kurs łączy aktywną nauke języka angielskiego z poznawaniem ciekawych zagadnień przedstawionych w sześciu modułach tematycznych. Podręcznik Matura Prime ...

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Warunki przechowywania i dostępu do cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć