Opinie o Nas

   NIEMIECKI CZASY IMIESŁOWY TRYBY STRONY TO PROSTE! Król Agnieszka

   Wydawnictwo RM

   9788389622334

   Król Agnieszka

   240x170

   100

   miękka

   8,97 zł
   29,90 zł
   -70%
   0 szt.
   Ilość :

   Książka ta poświęcona jest trudnemu zagadnieniu gramatycznemu jakim są niemieckie czasy, imiesłowy, tryby i strony. Powinien po nią sięgnąć każdy, kto pragnie opanować umiejętność poprawnego konstruowania w języku niemieckim wypowiedzi ustnych i pisemnych. W książce znajdziesz: jasno sformułowaną teorię wzbogaconą licznymi schematami oraz prakty...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Książka ta poświęcona jest trudnemu zagadnieniu gramatycznemu jakim są niemieckie czasy, imiesłowy, tryby i strony. Powinien po nią sięgnąć każdy, kto pragnie opanować umiejętność poprawnego konstruowania w języku niemieckim wypowiedzi ustnych i pisemnych. W książce znajdziesz: jasno sformułowaną teorię wzbogaconą licznymi schematami oraz praktycznymi przykładami zarówno w języku polskim jak i niemieckim formy przydatne w języku codziennym cenne uwagi akcentujące różnice występujące między językiem niemieckim a polskim szereg ćwiczeń o różnym stopniu trudności klucz do ćwiczeń umożliwiający samodzielne kontrolowanie stopnia przyswajania materiału oraz bogaty alfabetyczny wykaz form czasownikowych Partizip I i Partizip II wraz z tłumaczeniem znaczenia czasowników podstawowych.

   Producent
   Wydawnictwo RM
   EAN
   9788389622334
   Autor
   Król Agnieszka
   Format/Rozmiar
   240x170
   Ilość stron
   100
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   NIEMIECKI CZASY IMIESŁOWY TRYBY STRONY TO PROSTE! Król Agnieszka
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   NIEMIECKI CZASY IMIESŁOWY TRYBY STRONY TO PROSTE! Król Agnieszka

   8,97 zł
   29,90 zł
   -70%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć