Opinie o Nas

   HISTORIA POLSKI POD ZABORAMI Robert Jaworski

   Dragon

   9788362521180

   Robert Jaworski

   215 x 295

   48

   twarda

   5,95 zł
   16,99 zł
   -65%
   Ilość :
   0 szt.

   Upadek Rzeczypospolitej stanowił prawdziwą katastrofę narodową. Przestawało istnieć państwo o kilkusetletniej tradycji i kulturze. Zostało zniszczone przez sąsiadów w czasie, gdy podejmowano próby wyjścia z długoletniego kryzysu. Kończyło żywot państwo szlachty, ale te...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Upadek Rzeczypospolitej stanowił prawdziwą katastrofę narodową. Przestawało istnieć państwo o kilkusetletniej tradycji i kulturze. Zostało zniszczone przez sąsiadów w czasie, gdy podejmowano próby wyjścia z długoletniego kryzysu. Kończyło żywot państwo szlachty, ale też i państwo, w którym o wpływ na władzę zaczęło nieśmiało upominać się mieszczaństwo. Upadek Rzeczypospolitej stanowił bezprzykładny przypadek w dziejach Europy i świadczył o głębokim kryzysie głoszonych na jej forum wartości. Zresztą, wydarzenia rewolucji francuskiej potwierdzały, że kryzys ten objął cała Europę.

   Książka w klarowny sposób tłumaczy, w jaki sposób doszło do rozbiorów Polski. Ujawnia powiązania decydentów w sprawie państwa polskiego z mocarzami Europy XVIII w. Okres od roku 1772, kiedy odbył się pierwszy rozbiór Polski, po rok 1918, w którym odrodziła się II Rzeczpospolita, obfitował w wiele przełomowych momentów dla dziejów Polski, które zostały szczegółowo opisane i zobrazowane wieloma fotografiami, mapami oraz zestawieniami statystycznymi.

   Producent
   Dragon
   EAN
   9788362521180
   Autor
   Robert Jaworski
   Format/Rozmiar
   215 x 295
   Ilość stron
   48
   Oprawa
   twarda

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   HISTORIA POLSKI POD ZABORAMI Robert Jaworski
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   HISTORIA POLSKI POD ZABORAMI Robert Jaworski

   5,95 zł
   16,99 zł
   -65%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć