Opinie o Nas

   HISTORIA POLSKI RZECZPOSPOLITA OBOJGA NARODÓW Robert Jaworski

   Dragon

   9788362521173

   Robert Jaworski

   215 x 295

   48

   twarda

   5,95 zł
   16,99 zł
   -65%
   Ilość :
   0 szt.


   Rok 1569 zapoczątkował trwającą ponad 220 lat historię Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Powstałe wówczas państwo już po kilku latach musiało przystąpić do egzaminu na nowych zasadach. Sukcesem zakończono proces tworzenia mechanizmu ustrojowego, który sp...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Rok 1569 zapoczątkował trwającą ponad 220 lat historię Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Powstałe wówczas państwo już po kilku latach musiało przystąpić do egzaminu na nowych zasadach. Sukcesem zakończono proces tworzenia mechanizmu ustrojowego, który sprawnie funkcjonował przez kilkadziesiąt lat. Jednak nieporozumienia między królem a szlachtą doprowadziły do wstrzymania niezbędnych reform państwa, czego efektem był upadek. Największą klęską w polskiej i europejskiej historii były rozbiory, które stały się przykładem pogardy zaborców dla suwerenności innego państwa.

   Książka Rzeczpospolita Obojga Narodów przedstawia historię naszego kraju w czasie rodzących się problemów związanych z państwowością. Diagnozuje przyczyny zachodzących zmian, wyjaśnia zależności i relacje między państwami czyhającymi na polskie tereny. Opowiada historię od okresu bezkrólewia do czasów panowania ostatniego polskiego króla Stanisława Augusta

   Poniatowskiego. Jest praktycznym źródłem wiedzy o minionych wiekach, wzbogaconym o wiele fotografii, map, rycin i obrazów.

   Producent
   Dragon
   EAN
   9788362521173
   Autor
   Robert Jaworski
   Format/Rozmiar
   215 x 295
   Ilość stron
   48
   Oprawa
   twarda

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   HISTORIA POLSKI RZECZPOSPOLITA OBOJGA NARODÓW Robert Jaworski
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   HISTORIA POLSKI RZECZPOSPOLITA OBOJGA NARODÓW Robert Jaworski

   5,95 zł
   16,99 zł
   -65%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć