Opinie o Nas

   POLSKIE STROJE LUDOWE 1 OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA Elżbieta Piskorz-Branekova

   Muza

   9788374953696

   Elżbieta Piskorz-Branekova

   207 x 208 x 19

   204

   twarda

   14,99 zł
   49,98 zł
   -70%
   0 szt.
   Ilość :

   Zgodnie z kryterium historyczno-geograficznym w książce wydzielono 7 podstawowych grup, a w ich obrębie 25 regionów. Opisanych jest i zilustrowanych 25 strojów kiedyś powszechnie noszonych przez mieszkańców wsi i małych miast. W każdym regionie oprócz historii stroju zostały omówione jego cechy charakterystyczne, podstawowe surowce, krój, zdobienia...

   redeem
   Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,20 zł .   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Zgodnie z kryterium historyczno-geograficznym w książce wydzielono 7 podstawowych grup, a w ich obrębie 25 regionów. Opisanych jest i zilustrowanych 25 strojów kiedyś powszechnie noszonych przez mieszkańców wsi i małych miast. W każdym regionie oprócz historii stroju zostały omówione jego cechy charakterystyczne, podstawowe surowce, krój, zdobienia. Ukazane zostały także różnice wynikające ze zmieniającej się mody i te będące świadectwem stanu cywilnego. Podano również informacje, gdzie i kiedy takie stroje można jeszcze zobaczyć, poza ekspozycjami w muzeach etnograficznych. Niektóre można jeszcze kupić. Każdy strój zilustrowany został przynajmniej jedną fotografią oraz rysunkami lub fotografiami najbardziej typowych, reprezentatywnych elementów stroju, np. haftów. Publikację uzupełnia mapa Polski, na której zostały zaznaczone regiony, gdzie występują opisane ubiory.

   Producent
   Muza
   EAN
   9788374953696
   Autor
   Elżbieta Piskorz-Branekova
   Format/Rozmiar
   207 x 208 x 19
   Ilość stron
   204
   Oprawa
   twarda

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   POLSKIE STROJE LUDOWE 1 OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA Elżbieta Piskorz-Branekova
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   POLSKIE STROJE LUDOWE 1 OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA Elżbieta Piskorz-Branekova

   14,99 zł
   49,98 zł
   -70%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć