Opinie o Nas

   PATOLOGIA NORMALNOŚCI Fromm Erich

   Vis-a-Vis Etiuda

   9788361516569

   Erich Fromm

   12,4 x 19,3

   168

   miękka

   6,30 zł
   21,00 zł
   -70%
   Wysyłamy w 24 godzin
   Dostępna ilość: dużo
   Ilość :

   Na początku lat 50. Erich Fromm zajął się intensywnie zagadnieniem, czy człowiek żyjący we współczesnym społeczeństwie przemysłowym jest jeszcze zdrowy psychicznie. Z tego względu wykorzystywał różne zaproszenia na wykłady i odczyty do wypowiadania się na ten temat. 

   Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2021-06-20

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych


   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Na początku lat 50. Erich Fromm zajął się intensywnie zagadnieniem, czy człowiek żyjący we współczesnym społeczeństwie przemysłowym jest jeszcze zdrowy psychicznie. Ztego względu wykorzystywał różne zaproszenia na wykłady iodczyty do wypowiadania się na ten temat. Szczególnie jego nowy socjopsychologiczny punkt wyjścia [social psychoanalytic approach] wrozważaniach umożliwił mu przekształcenie metody psychoanalitycznej wrozległą krytykę patologii "normalnego", przystosowanego społecznie człowieka. Tym samym mógł poddać gruntownej analizie rozpowszechnione usilne dążenia [passionate strivings], które dominują wzachowaniach wspołeczeństwie iprzez to kształtują obraz normalności. Fromm odpowiedział na nowo wwyczerpujący sposób na pytanie, co naprawdę sprzyja zdrowiu psychicznemu [mental health], aco wywołuje uczłowieka chorobę. Zamiarem Fromma jest powiązanie usilnych dążeń kształtujących zachowania zwarunkami gospodarczymi ispołecznymi [economic and social necessities], tak że cechy charakteru niezmiernie powszechne wspołeczeństwie mogą być pojmowane jako wynik procesu dostosowania się do danej sytuacji społeczno-ekonomicznej. Metoda ta doprowadziła Fromma wlatach 30 do odkrycia autorytarnego charakteru społecznego [authoritarian social character], pod koniec lat 40 do odkrycia charakteru marketingowego [marketing character], ana początku lat 60 do odkrycia nekrofilnego charakteru społecznego [necrophilic social character]. Z przedmowy Rainera Funka

   Producent
   Vis-a-Vis Etiuda
   EAN
   9788361516569
   Autor
   Erich Fromm
   Format/Rozmiar
   12,4 x 19,3
   Ilość stron
   168
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   PATOLOGIA NORMALNOŚCI Fromm Erich
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   PATOLOGIA NORMALNOŚCI Fromm Erich

   6,30 zł
   21,00 zł
   -70%
   Wysyłamy w 24 godzin

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć