Płatność za zamówienie możesz zrealizować nawet za 30 dni.
CD MP3 PASJA I DYSCYPLINA STRATEGII AUDIOBOOK KRZYSZTOF OBŁÓJ Zobacz większe

Ten przedmiot został sprzedany

2
razy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


CD MP3 PASJA I DYSCYPLINA STRATEGII AUDIOBOOK KRZYSZTOF OBŁÓJ

KRZYSZTOF OBŁÓJ

poltext

9788375612035

Twarda

193x135

1

Nowy produkt

W świecie morderczego tempa, niepewności, globalnej konkurencji firma stale musi porządkować i doskonalić swoje działanie. Wymaga to dyscypliny i pasji.Dyscyplina pomaga osiągać zaplanowane rezultaty i działać skutecznie, bo to się liczy na rynku bardziej niż poprawność metodologiczna czy estetyka. Dyscyplina zarządzania to cztery przedstawione w książce etapy: • interpretacja otoczenia, • ustalanie granic firmy, • określanie celów i priorytetów, • podejmowanie decyzji o modelu biznesowym. Nie wolno jednak zapominać o roli pasji, intuicji i marzeń, bo są one niezbędne, jak nigdy przedtem. Pasja jest źródłem innowacji i zmian – każe sięgać w przyszłość, stawiać ambitne cele, przekraczać oczywiste granice, łamać kanony myślenia. Pasja buduje motywację i zaangażowanie, które nadają firmie sens istnienia, daje także menedżerom i pracownikom szansę na prawdziwe zaangażowanie i odrobinę zwyczajnej radości. Dopiero połączenie pasji i dyscypliny tworzy prawdziwie wygrywające strategie. Gdy firmy działają strategicznie, to obok świata skuteczności pojawia się w ich funkcjonowaniu świat wartości, marzeń i nadziei. I to tworzy niezbędny mythos firmy i rynku – opowieść nie tyle o skutecznej alokacji zasobów, ale o wielkich pasjach i dyscyplinie skutecznych strategii. I o nich jest ta książka.

Jest to książka o odpowiedzialności liderów firmy. Ich zadaniem i obowiązkiem jest tworzenie i wdrażanie strategii. I nie powinni rezygnować z tego obowiązku – ani w czasach dobrej koniunktury, kiedy właściwie wszystko i wszystkim się udaje, ani w czasach kryzysu, kiedy prawie wszyscy mają trudności. Lata badań teoretyków zarządzania, ekonomistów, socjologów, psychologów, a także praktyka działań organizacyjnych pozwalają zrozumieć naturę organizacji i logikę rozwiązań strategicznych, które prowadzą do jej sukcesów. Autor przedstawia zarówno teorię, jak i praktykę tych rozwiązań, unikając przy tym prostych i najczęściej złudnych recept sukcesu. Pisze czym jest strategia firmy i jakie są cechy dobrej strategii, która musi być prosta, spójna wewnętrznie i zewnętrznie. Omawia cztery procesy tworzenia strategii (nadawanie sensu zmianom w otoczeniu; definiowanie granic firmy; ustalanie celów strategicznych i priorytetów działania; budowa modelu strategicznego). Sprawne i skuteczne przeprowadzenie tych procesów wymaga determinacji i dyscypliny, niemożliwe jest w firmach dryfujących, gdzie toczy się walka o władzę, wpływy i zasoby, gdzie decyzje podejmują „niepewni” menedżerowie. Dobra strategia musi być wdrażana i realizowana w sposób zdyscyplinowany, konsekwentnie, z wiarą w słuszność wyboru i pasją. Tylko spełnienie takich założeń może przynieść przewagę konkurencyjną, która decyduje o rozwoju firmy. Celem Autora jest doprowadzenie tych kanonów do świadomości szerokich kręgów menedżerów. Książka ma charakter podręcznika, jest konkretna, zwięzła, choć napisana charakterystycznym dla Autora stylem nawiązującym do filozofii i nie pozbawionym osobistych refleksji.Krzysztof Obłój – profesor dr hab., autorytet w dziedzinie strategii biznesowych. Wykładowca Wydziału Zarządzania UW, Akademii im. Leona Koźmińskiego oraz renomowanych uczelni zagranicznych, m.in. University of Illinois. Jako dyrektor Międzynarodowego Centrum Zarządzania jest doradcą polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, takich jak Goodyear, Orkla, Asea Brown Boveri, Macro Cash and Carry, Wólczanka oraz banków i instytucji finansowych w dziedzinie strategii, struktur i kultury organizacyjnej. Ma duże doświadczenie jako członek lub przewodniczący rad nadzorczych PROCHEM S.A., IMPEL S.A., Polmos, NFI Foksal, PKN ORLEN, Agora – gazeta S.A. Ekspert CSA Celebrity.

Opinie

Napisz opinię

CD MP3 PASJA I DYSCYPLINA STRATEGII AUDIOBOOK KRZYSZTOF OBŁÓJ

CD MP3 PASJA I DYSCYPLINA STRATEGII AUDIOBOOK KRZYSZTOF OBŁÓJ

W świecie morderczego tempa, niepewności, globalnej konkurencji firma stale musi porządkować i doskonalić swoje działanie. Wymaga to dyscypliny i pasji.Dyscyplina pomaga osiągać zaplanowane rezultaty i działać skutecznie, bo to się liczy na rynku bardziej niż poprawność metodologiczna czy estetyka. Dyscyplina zarządzania to cztery przedstawione w k...

Nasza cena:

13,97 zł brutto

39.90 zł
Taniej o: 25.94 zł (65 %)

ZA PÓŹNO. SPRZEDANY!

Dodaj do listy życzeń

Opcje wysyłki

Darmowa wysyłka od 200 zł Paczką w Ruchu
Domówienie do zamówienia (dot. zamówień niewysłanych): 0 zł
Paczka pocztowa MINI : 6.5 zł
Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty: 7.5 zł
Paczka Pocztowa: 9.99 zł
Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty (za pobraniem): 10.5 zł
Paczkomat Inpost: 11.5 zł
Kurier InPost: 13 zł
Kurier DPD: 13 zł
Poczta Polska - Kurier: 13 zł
Paczka pocztowa (za pobraniem): 13 zł
pokaż więcej
Paczka pocztowa (za pobraniem): 13 zł
Paczkomat INPOST (pobranie): 13 zł
Poczta Polska - Kurier (za pobraniem) : 19.68 zł
Kurier InPost (za pobraniem): 13 zł
Kurier DPD za pobraniem: 13 zł
Toruń, Łódzka 69A: 0 zł
Skępe , Księgarnia skladnicaksiegarska.pl, Al. 1 maja 9: 0 zł
Poznań Dębiec - Księgarnia Emulus.pl Osinowa 14/16 Pawilon handlowy: 2 zł
Bydgoszcz, Księgarnia Gratka, Jezuicka 24: 2 zł
Toruń - Kurier lokalny : 3 zł
Warszawa Hala Mirowska - Księgarnia na 1 piętrze. 10-18 pn-pt, Plac MIrowski 1 pawilon 38: 1.99 zł
Poczta Polska - przesyłka zagraniczna (Europa): 0 zł
Kurier DPD zagranica (UE): 0 zł
Paczka w Ruchu: 5.99 zł
Paczka w Ruchu - przesyłka pobraniowa: 8.99 zł
schowaj

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne z tej kategorii