Opinie o Nas
   RZEPKA Tuwim Julian
   • RZEPKA Tuwim Julian

   RZEPKA Tuwim Julian

   BAJKA

   9788361824633

   Tuwim Julian

   210x210

   40

   twarda

   8,97 zł
   29,90 zł
   -70%
   Ilość :
   0 szt.

   Trudno wyobrazić sobie świat dzieciństwa bez wierszy Juliana Tuwima – mistrza poetyckiej zabawy, żartu i satyry, króla dziecięcych serc. Zebraliśmy w tym tomiku ulubione wiersze kilku pokoleń Polaków. Pięknie i z humorem zilustrowała je Jona Jung, jedna z najznakomitszych współczesnych polskich graficzek. W książeczce − ...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   Ocena(0)
   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Trudno wyobrazić sobie świat dzieciństwa bez wierszy Juliana Tuwima – mistrza poetyckiej zabawy, żartu i satyry, króla dziecięcych serc. Zebraliśmy w tym tomiku ulubione wiersze kilku pokoleń Polaków. Pięknie i z humorem zilustrowała je Jona Jung, jedna z najznakomitszych współczesnych polskich graficzek. W książeczce − oprócz tytułowej „Rzepki” – jest jeszcze dziewięć innych utworów, które sprawią radość małym i dużym czytelnikom: „Słoń Trąbalski”, „Trudny rachunek”, „Idzie Grześ”, „Okulary”, „Ptasie plotki”, „Spóźniony słowik”, „Dwa Michały”, „Dyzio marzyciel” oraz „Cuda i dziwy”. Podobnie jak „Kaczkę-dziwaczkę” Jana Brzechwy oraz „Pawła i Gawła” Aleksandra Fredry także i ten tomik z serii „Cacko z dziurką” opatrzył posłowiem Profesor Grzegorz Leszczyński.


   Producent
   BAJKA
   EAN
   9788361824633
   Autor
   Tuwim Julian
   Format/Rozmiar
   210x210
   Ilość stron
   40
   Oprawa
   twarda

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   RZEPKA Tuwim Julian
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   RZEPKA Tuwim Julian

   RZEPKA Tuwim Julian

   8,97 zł
   29,90 zł
   -70%

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć