A JA CZEKAM... Davide Cali

      Hokus Pokus

      9788360402597

      Davide Cali

      275 x 110

      56

      twarda

      8,97 zł
      29,90 zł
      -70%
      Ilość :
      0 szt.

      Drugie wydanie bestsellerowej książki "A ja czekam", w której biel tła i czerń delikatnej kreski podkreślone zostają pojawiającą się na każdej stronie czerwoną nitką. To nitka wiążąca wszystkie momenty naszego życia w jedną całość. Całość, która składa się przede wszystkim z czekania. Na 56 stronach czarno-białe postaci snują historię, która moż...

      redeem
      Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych      Ocena(0)
      • Polityka bezpieczeństwa
      • Dostawa
      • Zasady zwrotu

      Drugie wydanie bestsellerowej książki "A ja czekam", w której biel tła i czerń delikatnej kreski podkreślone zostają pojawiającą się na każdej stronie czerwoną nitką. To nitka wiążąca wszystkie momenty naszego życia w jedną całość. Całość, która składa się przede wszystkim z czekania. Na 56 stronach czarno-białe postaci snują historię, która może być historią naszą, historią naszych bliskich, naszych rodziców lub dziadków. To ciąg wydarzeń: radosnych i smutnych, oczekiwanych i niespodziewanych, ale zawsze poruszających do głębi. Wspaniały prezent dla czytelnika w każdym wieku i na każdym etapie życia. Książka urzeka prostym pomysłem, wzrusza do łez...

      W 2005 roku książka otrzymała nagrodę Baobab w kategorii "Album" podczas Salonu Młodzieżowej Książki i Prasy w Montreuil (Francja).

      Agnieszka Wolny Hamkało, Gazeta Wyborcza, 3 grudnia 2007:

      "Czekanie niesie ze sobą sprzeczne emocje - podenerwowanie, podniecenie, tęsknotę, zmęczenie. To zależy od tego, na co czekamy: czy spodziewamy się czegoś przyjemnego, czy się obawiamy, spodziewając się najgorszego. Wszystkie rodzaje czekania pokazano w tej książce z rysunkami Serge'a Blocha. To właśnie koncepcja graficzna tworzy tę niezwykłą opowieść. Książka ma format podłużnej koperty z folijką na adres i znaczkiem. Motywem, który przewija się przez wszystkie strony, jest czerwona nitka - to ona symbolizuje czekanie, czas, miłość, cierpienie, życie - oczywiście w zależności od tego, na co czekamy.

      Recz jest wysmakowana, ascetyczna: mnóstwo tu światła, bieli, która pokazuje, jak czekanie się dłuży, ile w nim nicnierobienia, napięcia i poczucia pustki.
      Książka jest pomyślana jako historia pewnego chłopca i jego czekania: najpierw aż urośnie, na buziaka przed snem, aż upiecze się ciasto. Potem na miłość, "aż znów ją zobaczę", na koniec wojny i list. Ale też na to, że lekarz powie: "To nic poważnego" i "że nie będzie już dłużej cierpiała". Wszystkie te minihistorie opowiadają o naszym życiu więcej niż niejedna przepastna powieść: bywa smutne i wesołe, piękne i wzruszające - jak ta biała książka."

      Producent
      Hokus Pokus
      EAN
      9788360402597
      Autor
      Davide Cali
      Format/Rozmiar
      275 x 110
      Ilość stron
      56
      Oprawa
      twarda

      Brak recenzji użytkowników.

      Napisz recenzję
      A JA CZEKAM...  Davide Cali
      Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
      Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

      Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

      20 innych produktów w tej samej kategorii:

      A JA CZEKAM... Davide Cali

      8,97 zł
      29,90 zł
      -70%

      Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

      Akceptuj Więcej informacji Odrzuć