JAK ŻYLI LUDZIE RYCERZE Czarkowska Iwona

   Ocena(0)

   Bogato ilustrowany zeszyt z tworzącej kolekcję serii Jak żyli ludzie prezentuje w ciekawy sposób różnorodne aspekty średniowiecznej kultury rycerskiej. Ukazuje życie rycerza na książęcym dworze i na polu walki, zdradza, jakie przysmaki pojawiały się na rycerskich ucztach, jak przebiegały turnieje, zdradza w jaki sposób rycerze służyli swym damom, j...

   redeem
   Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych   • Polityka bezpieczeństwa
   • Dostawa
   • Zasady zwrotu

   Bogato ilustrowany zeszyt z tworzącej kolekcję serii Jak żyli ludzie prezentuje w ciekawy sposób różnorodne aspekty średniowiecznej kultury rycerskiej. Ukazuje życie rycerza na książęcym dworze i na polu walki, zdradza, jakie przysmaki pojawiały się na rycerskich ucztach, jak przebiegały turnieje, zdradza w jaki sposób rycerze służyli swym damom, jak ubierali się na co dzień i w jakim rynsztunku wyruszali na wojnę. Atrakcyjnym uzupełnieniem zeszytu jest arkusz z naklejkami.

   Producent
   Damidos
   Autor
   Czarkowska Iwona
   Format/Rozmiar
   20,6 x 28,3
   Ilość stron
   16
   Oprawa
   miękka

   Brak recenzji użytkowników.

   Napisz recenzję
   JAK ŻYLI LUDZIE RYCERZE Czarkowska Iwona
   Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
   Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

   20 innych produktów w tej samej kategorii:

   JAK ŻYLI LUDZIE RYCERZE Czarkowska Iwona

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   Akceptuj Więcej informacji Odrzuć