Płatność za zamówienie możesz zrealizować nawet za 30 dni.
ZAGINIENI + ŻAR SAHELU + REZYDENT WIEŻY + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK) Zobacz większe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


ZAGINIENI + ŻAR SAHELU + REZYDENT WIEŻY + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

Casey Jane, Podolecka Agnieszka, Tuchorski Andrzej, Jordan Robert, Terrence Real, Anna Łajkowska, Parker Robert B., Sobolewska Iwona, O'Brian Patrick, Judith Ann Jance

Prószynski Poradnia K Zysk Santorski Trzecia Noga Damidos

9788376484785, 9788392951216, 9788376489032, 9788372987662, 9788375541106, 9788362885008, 9788378550143, 9788378550723, 9788372984357, 9788372984357

miękka

14,0x20,5 cm, 14,5x20,5 cm, 12,5x19,5 cm, 11,5x18,5 cm, 13,0x19,5 cm, 13,5x20,5 cm,13,5x20,5 cm, 11,0x17,5 cm, 12,5 x19,0 cm, 13,5x20,5 cm

360, 343, 220, 574, 462, 272, 224, 150, 420, 312

Poekspozycyjne Stan

Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

1. ZAGINIENI Casey Jane

Znakomity thriller o tych, którzy zaginęli, i o tych, którzy próbują ich odnaleźć...
Zaginęła dwunastoletnia Jenny Shepherd. Jej nauczycielka, Sarah Finch, wie lepiej niż ktokolwiek inny, że szanse na znalezienie dziewczynki żywej maleją z każdym dniem. Kiedy była mała, jej starszy brat wyszedł się bawić i już nie wrócił. Teraz jako ponad dwudziestoletnia kobieta mieszka w rodzinnym domu wraz z matką, która pije zdecydowanie za dużo, a z sypialni zaginionego syna zrobiła kapliczkę. To właśnie Sarah znajduje ciało Jenny porzucone w lesie niedaleko jej miejsca zamieszkania. Zostaje wciągnięta w policyjne śledztwo i burzę medialną. Jednak nie tylko policja zaczyna przyglądać się jej uważniej

2. ŻAR SAHELU Podolecka Agnieszka

Gdy Anna urodziła śliczną dziewczynkę z dziwnym znamieniem na ramieniu, przez myśl jej nie przeszło, że 17 lat później może ono wpłynąć na ich życie.
W Afryce Zachodniej panuje susza, która zabija ludzi, zwierzęta i wszelką nadzieję. Krajem wstrząsa seria rytualnych morderstw. W atmosferze strachu i niepewności Anna i Bella przyjeżdżają do Mali. Nie wiedzą, że wkrótce ich spokojne życie zmieni się dramatycznie. Co je łączy z potężnym szamanem Dogonów? Jakie znaczenie ma dziennik młodej Angielki sprzed stu lat? Czy Anna znajdzie w sobie odwagę, by ocalić córkę i odnaleźć siebie w wielkiej miłości?
„Żar Sahelu” to świetnie napisana, trzymająca w napięciu, książka z pogranicza przygody, romansu i New Age.

3. REZYDENT WIEŻY KSIĘGA I Tuchorski Andrzej

Kto sprzedaje herosom broń? Kto posiada mapy prowadzące do skarbów? Kto wie o magii więcej niż inni? Rezydent wieży!
Tylko najpotężniejsi magowie mogą liczyć na ten zaszczytny tytuł. Każdy z nich jest niesamowity, lecz Klavres z wieży Irrum jest wyjątkowy. Kiedy do drzwi puka przygoda, nie potrafi się powstrzymać i zawsze jej otwiera. Gra o najwyższe stawki i świetnie się bawi. Co byłoby warte życie maga bez dreszczyku emocji?

4. TEN KTÓRY PRZYCHODZI ZE ŚWITEM Jordan Robert

Wznowienie drugiej części czwartego tomu sagi fantasy „Koło czasu”, najwyżej ocenianego przez krytyków i najpopularniejszy wśród czytelników cyklu powieściowego.
Robert Jordan to pseudonim. Autor tego cyklu fantasy ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Jest Amerykaninem, a karierę pisarską zaczął od powieści historycznej.
Jego pierwsze utwory fantastyczne to kilka powieści (prawdopodobnie pięć, w tym jedna przeróbka scenariusza filmowego) o wspaniałym herosie Conanie.
Wydawało się, że Jordan powiększy rzeszę szeregowych wyrobników pióra. Okazało się jednak, że mierzy on nieco wyżej, niż wielu jego kolegów. „Oko Świata”, pierwsza księga cyklu „Koło Czasu”, wolno zyskiwała uznanie czytelników, znacznie lepsze notowania miała u krytyki. Ukazywały się kolejne tomy. Nagle jednak seria stała się niezwykle popularna. Pierwsze nakłady kolejnych tomów stawały się coraz wyższe. Czytelnicy zaczęli domagać się wznowienia początkowych tytułów. Opublikowana w 1996 roku siódma powieść została błyskawicznie bestsellerem zarówno w Ameryce, jak i Wielkiej Brytanii, a trzeba dodać, że chodzi tu o drogie wydanie w twardej oprawie. Panuje opinia, że każda kolejna książka w cyklu jest lepsza od poprzedniej.

5. NIE CHCĘ O TYM MÓWIĆ Real Terrence

Terrence Real już podczas studiów terapeutycznych zauważył, że zanotowano kilka razy więcej przypadków wyjścia z depresji przez kobiety niż przez mężczyzn. Jest przekonany, że ogólna wiedza na temat depresji mężczyzn jest nieprawidłowa, że istnieje wielkie, cywilizacyjne tabu. Twierdzi, że istnieje pewnego rodzaju choroba psychiczna przekazywana synom przez ojców w postaci agresji, pracoholizmu, dystansu w relacjach z najbliższymi i zachowań autodestrukcyjnych, wynikających z głupich wyborów w pracy, miłości, a prowadzących do uzależnień od narkotyków i alkoholu. W tej książce mężczyźni odnajdą samych siebie w każdym rozdziale, podczas gdy kobiety rozpoznają swych partnerów, a oni i one ujrzą swych ojców w nowym świetle. 

6. PENSJONAT NA WRZOSOWISKU Łajkowska Anna

Pensjonat na wrzosowisku to pełna refleksji powieść o nowej emigracji, konsekwencjach życiowych decyzji i samotności wśród ludzi.

7. MIASTECZKO BEZPRAWIA Parker Robert B.

Spenser otrzymuje zlecenie od klientki, której zamordowano męża. W poszukiwaniu sprawcy udaje się do małego miasteczka Potshot. Rządzi tam niejaki Kaznodzieja przewodzący bandzie zbirów. Śledztwo posuwa się wolno, Spenser zaś, mając do czynienia z przeważającymi siłami wroga, organizuje grupę bojową złożoną z dawnych przyjaciół. Wraca na ich czele do Potshot, by stanąć do ostatecznej konfrontacji z gangiem Kaznodziei i rozwikłać zagadkę zabójstwa – tajemnicę kryjącą się za fasadą sennego miasteczka.

8. JESZCZE SIĘ SPOTKAMY Sobolewska Iwona

Książka "Jeszcze się spotkamy", tak jak poprzednie, to historia o nastolatkach. Główna bohaterka Hania - od lat utrzymuje kontakt listowny ze swoim przyjacielem - Gabrielem. Wspólnie rozwiązują problemy, płaczą i śmieją się. Jest między nimi szczególna nić porozumienia. Akcja rozpoczyna się w momencie wielkiego zafascynowania Hani starszym kolegą z liceum, którego ona ma zamiar lepiej poznać. Dziewczyna wpada na nietypowy pomysł, a w jego realizacji pomaga jej przyjaciółka z mieszkania obok - Laura. Wszystko idzie dobrze do czasu, kiedy pojawiają się wątpliwości. Czy Rafał rzeczywiście jest tym, kogo potrzebuje Hania? Kolejne komplikacje dołączają wraz z przyjazdem Gabriela. Wszystkim na myśl nasuwa się pytanie: czy tych dwoje może łączyć tylko przyjaźń?

9. PAN I WŁADCA. NA KRAŃCU ŚWIATA O'Brian Patrick

Kolejny tom morskiej sagi o kapitanie Royal Navy z początków XIX stulecia, Jacku Aubreyu. Tym razem obarczony zostaje on misją przechwycenia amerykańskiej fregaty, która otrzymała zadanie utrudniania życia brytyjskim statkom wielorybniczym na łowiskach w pobliżu Antarktydy. W październiku w kinach pojawi się wyreżyserowana przez Petera Weira ekranizacja tej powieści, w której w roli Jacka Aubreya występuje Russell Crowe.

10. CIEŃ PRZESZŁOŚCI Judith Ann Jance

Niedaleko miasta Bisbee, na pustyni, zostają znalezione zwłoki dyrektorki miejscowej szkoły średniej, Debry Highsmith, którą zastrzelono. Śledztwo w tej sprawie prowadzi szeryf Joanna Brady. Początkowo trop prowadzi do jednego z uczniów szkoły, Marty’ego, któy miałzatarg z dyrektorkąi któy zamieśiłw Internecie niepochlebny filmik na jej temat. Chłpak ma jednak alibi, co więej, okazuje się że Debra Highsmith wystęował pod przybranym nazwiskiem, a o jej przeszłśi nic nie wiadomo…

Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia).

Opinie

Napisz opinię

ZAGINIENI + ŻAR SAHELU + REZYDENT WIEŻY + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

ZAGINIENI + ŻAR SAHELU + REZYDENT WIEŻY + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

Nasza cena:

14,90 zł brutto

311,49 zł
Taniej o: 296.59 zł (95 %)

ZA PÓŹNO. SPRZEDANY!

Dodaj do listy życzeń

Opcje wysyłki

Darmowa wysyłka od 200 zł Paczką w Ruchu
Domówienie do zamówienia (dot. zamówień niewysłanych): 0 zł
Paczka w Ruchu (pobranie dodatkowo płatne + 3 zł): 5.99 zł
Paczka pocztowa MINI : 6.5 zł
Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty: 7.5 zł
Paczka INPOST: 8.5 zł
Paczka Pocztowa: 9.99 zł
Paczkomat Inpost: 10 zł
Paczka Pocztowa - odbiór w placówce poczty (za pobraniem): 10.5 zł
Kurier InPost: 13 zł
Kurier DPD: 13 zł
pokaż więcej
Kurier DPD: 13 zł
Poczta Polska - Kurier: 13 zł
Paczka pocztowa (za pobraniem): 13 zł
Paczkomat INPOST (pobranie): 13 zł
Poczta Polska - Kurier (za pobraniem) : 19.68 zł
Kurier InPost (za pobraniem): 13 zł
Kurier DPD za pobraniem: 13 zł
Toruń, Łódzka 69A: 0 zł
Skępe , Księgarnia skladnicaksiegarska.pl, Al. 1 maja 9: 0 zł
Poznań Dębiec - Księgarnia Emulus.pl Osinowa 14/16 Pawilon handl: 2 zł
Bydgoszcz, Księgarnia Gratka, Jezuicka 24: 2 zł
Toruń - Kurier lokalny : 3 zł
Warszawa Hala Mirowska - Księgarnia na 1 piętrze. (10-18 pn-pt,: 1.99 zł
Poczta Polska - przesyłka zagraniczna (Europa): 0 zł
Kurier DPD zagranica (UE): 0 zł
schowaj

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 • GORĄCZKA KOŚCI + W POTRZASKU + UWIEDZENI + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

  Pakiet dziesięciu książek na który składa się:...

  14,90 zł

 • WYROK + KRĘCONE SCHODY + CIEŃ PRZESZŁOŚCI + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

  Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

  14,90 zł

 • OSTATNI LOT + SADDAM HUSAJN + PRZYPADEK KAINA + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

  Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

  14,90 zł

 • NIEMRA + PORAŻKA NIE WCHODZI W GRĘ + RANDKA POD LUPĄ + 7 INNYCH KSIĄŻEK (PAKIET 10 KSIĄŻEK)

  Pakiet dziesięciu książek na który składa się:

  14,90 zł

Inne z tej kategorii